Movies
Ratings
181
Finding DoryRated ★ 4.0
The Adventures of TintinRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 2.5
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
SaltRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5