Movies
Ratings
86
Les MisérablesRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.5
Legally BlondeRated ★ 1.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 0.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 1.5
SecretRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0