Titles you rated
MadagascarRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 2.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0