Movies
Ratings
97
ThorRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.5