Titles you rated
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
A Bigger SplashRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Seven PsychopathsRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0