Titles you rated
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
HeatRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 5.0
Dances with WolvesRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Love ExposureRated ★ 4.5