Titles you rated
- SpliceRated ★ 2.0
A Trip to the MoonRated ★ 4.5
LifeRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
SkyscraperRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
RampageRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
ItRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 5.0
GoosebumpsRated ★ 4.5