Movies
Ratings
646
The Zone of InterestRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
The Book of FishRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5