Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
SecretRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0