Movies
Ratings
233
Tazza: The Hidden CardRated ★ 0.5
Gran TorinoRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
HerRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 0.5
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The MistRated ★ 1.0
LimitlessRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 1.0
Love FictionRated ★ 4.0