Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 2.5
Upside DownRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
Our School E.TRated ★ 2.5
Baby and MeRated ★ 2.5
The Foul KingRated ★ 2.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 2.0
Our Twisted HeroRated ★ 2.5
PocahontasRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 2.5- Highway StarRated ★ 3.0
- Miracle of Giving FoolRated ★ 2.5