Movies
Ratings
99
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
WimbledonRated ★ 4.5
OnceRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5- SinglesRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 1.5
The NotebookRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 0.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 1.5
Ocean's ElevenRated ★ 1.5
Be With YouRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5