Titles you rated
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 3.5
The VanishedRated ★ 4.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 4.0