Titles you rated
SaltRated ★ 2.5
SawRated ★ 0.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 3.0
ThirstRated ★ 1.5
Ice AgeRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 2.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 1.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0