Titles you rated
OldboyRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
SurrogatesRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 3.5
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
My BrotherRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5