Movies
Ratings
161
Man in LoveRated ★ 4.5
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5
MontageRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0