Titles you rated
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 2.5
My Oxford YearRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 3.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Equalizer 3Rated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 2.0
Our SeasonRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5