Titles you rated
Better DaysRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Escape RoomRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
K-PAXRated ★ 5.0
Gloomy SundayRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0