Movies
Ratings
723
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 2.0
RampageRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
Phone BoothRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
The ImpossibleRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.5
BurntRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5