Titles you rated
 Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0 Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
 TumbleweedRated ★ 2.0 TumbleweedRated ★ 2.0
 The Divine MoveRated ★ 4.0 The Divine MoveRated ★ 4.0
 Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0 Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
 G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0 G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
 The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.0 The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.0
 The Sword with No NameRated ★ 3.0 The Sword with No NameRated ★ 3.0
 The FivesRated ★ 4.0 The FivesRated ★ 4.0
 War of the WorldsRated ★ 3.5 War of the WorldsRated ★ 3.5
 When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0 When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
 The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5 The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
 The Plan ManRated ★ 1.5 The Plan ManRated ★ 1.5
 Knight and DayRated ★ 4.0 Knight and DayRated ★ 4.0
 When I Turned NineRated ★ 4.5 When I Turned NineRated ★ 4.5
 HappinessRated ★ 4.0 HappinessRated ★ 4.0
 Secretly, GreatlyRated ★ 3.5 Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
 Way Back HomeRated ★ 4.0 Way Back HomeRated ★ 4.0
- Fighter In The WindRated ★ 2.5
 Mutt BoyRated ★ 3.0 Mutt BoyRated ★ 3.0
 Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0 Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0