Movies
Ratings
232
Men in Black IIRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 1.5
The MummyRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 1.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0