Movies
Ratings
51
MapadoRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5