Movies
Ratings
192
The ContactRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5
Memento MoriRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 3.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.5
The BodyguardRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 3.5