Titles you rated
Ip Man 2Rated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
House of WaxRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0