Movies
Ratings
520
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 1.5
FlubberRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 1.5
BelieverRated ★ 3.0
Truth or DareRated ★ 0.5
Green LanternRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
RampageRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0