Titles you rated
The MaskRated ★ 5.0
The TownRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
Bewitching AttractionRated ★ 1.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0