Titles you rated
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 2.0
NobodyRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0