Movies
Ratings
100
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Out of AfricaRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.5
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0