Titles you rated
DerangedRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 4.0