Titles you rated
Holy MotorsRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 4.0