Titles you rated
The TerminalRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 1.5
Love LetterRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
FallRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0