Movies
Ratings
107
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Your Name Engraved HereinRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
RioRated ★ 2.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.5
PonyoRated ★ 5.0