Movies
Ratings
83
Every Day A Good DayRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 2.5
SecretRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5