Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0