Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5
TrapRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Cars 3Rated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
AlphaGoRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0