Movies
Ratings
271
The MaskRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0- The CureRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0