Titles you rated
I Am SamRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 2.0
Bicentennial ManRated ★ 2.0
The Poseidon AdventureRated ★ 4.0
Mad MaxRated ★ 1.0
UnbreakableRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 5.0
CrashRated ★ 1.0
Good Morning, VietnamRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 1.0
Crimson TideRated ★ 4.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 5.0
Body of LiesRated ★ 1.0
The Legend IRated ★ 1.0
BrazilRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The GooniesRated ★ 2.0