Titles you rated
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 0.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0