Movies
Ratings
93
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0