Movies
Ratings
1246
The Boy Who Saw The IcebergRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Typhoon ClubRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
American BeautyRated ★ 4.0
American PieRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.5
A Beautiful MindRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The CyclistRated ★ 3.0
Marvel One-Shot: Agent CarterRated ★ 2.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0