Titles you rated
The Chinese FeastRated ★ 2.0
Young Dragons: Kung Fu KidsRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
StealthRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0