Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 1.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 1.0
District 9Rated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0