Movies
Ratings
82
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0