Movies
Ratings
33
Before SunriseRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
Naked LunchRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.5