Titles you rated
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0