Movies
Ratings
70
I Saw the DevilRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 0.5
JokerRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
Don't BreatheRated ★ 4.5
Insadong ScandalRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0