Titles you rated
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 5.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
DogtoothRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0