Movies
Ratings
401
Black Hawk DownRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 3.5
The Three MusketeersRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0