Movies
Ratings
32
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
DittoRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0