Movies
Ratings
109
End of WatchRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Dead RingersRated ★ 3.5
Army of DarknessRated ★ 4.0
The Evil DeadRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0